Mpm Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Açık İlanlar - 1

Firma Hakkında

2007 yılından beri daha fazla sayıda insanın, sağlıklı ve güvenilir gıdaya, daha uygun maliyetlerle ulaşması için tarım üreticisi ve gıda sanayi arasındaki aracılık faaliyetlerini yürütüyoruz. Tahıl ürünleri, yağlı tohumlar, bitkisel yağlar, yem hammaddeleri ürünlerinde broker hizmeti verirken, unlu mamüller, çikolata – bisküvi – kek, kuruyemiş süt ve et sektörlerine yönelik hammaddelerin uluslararası ticaretini yapıyoruz.

Toprak ve sanayi arasında kurduğumuz sürdürülebilirlik temelli köprü ile dünyanın dört bir yanındaki güvenilir tedarikçileri, daha iyisini başarmayı hedefleyen üreticilerle bir araya getiriyoruz. Küresel piyasalardaki gelişmeleri yakından takip ediyor, daha doğru kararlar almaları için müşterilerimizi günlük analizlerle bilgilendirerek fiyat-performans avantajı sağlıyoruz.

Uluslararası ticaret kurallarına hakim kadromuz ve çözüm odaklı yaklaşımımız ile tüm operasyon süreçlerinde müşterilerimize güvenilir, hızlı ve karlı ticaret olanakları yaratıyoruz. Profesyonel çalışma sistemimiz ve şeffaflığa verdiğimiz önem sayesinde, Türkiye’de ve dünyada gıda sektörünün öncü kuruluşları tarafından tercih ediliyor, global piyasalardaki etki alanımızı gün geçtikçe genişletiyoruz.