15 Haz

İLAN KAPANDI

Şubat 2012'de takı ve aksesuar dikeyi olarak e-ticaret piyasasına giriş yapan Lidyana.com, bugün giyim ve ayakkabı başta olmak üzere tüm moda kategorilerini bünyesinde bulunduran, günde ortalama 90 bin ziyaretçiye hizmet veren bir e-ticaret sitesi konumundadır. "Modayı Keşfet" sloganıyla yola çıkan Lidyana.com, kısa zamanda yabancı yatırımcıların dikkatini çekmeyi bilmiştir. Haziran 2012'de Yandex’in yatırımcısı ru-Net’ten aldığı 6 milyon TL'lik yatırımın ardından Ağustos 2012’de Wired dergisinin belirlediği "Avrupa’nın en dikkat çeken 100 girişimi" arasında Türkiye'den liste başı yer almıştır. Mayıs 2013'te de Endeavor girişimi olmaya hak kazanan Lidyana.com, ardından Eylül 2013'te Almanya'nın önde gelen medya şirketi ve DLD Konferansı'nın sahibi olan Burda Grubu'ndan 12 milyon TL'lik bir yatırım daha almıştır.

Kurucu ortakları arasında Hakan Baş, iş adamı Saffet Ulusoy, A milli futbol takımı kaptanı Arda Turan, Yemeksepeti.com CEO'su Nevzat Aydın, eski Markafoni Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Sina Afra bulunmaktadır.

Şirketimizin marka, pazarlama, operasyon, veri girişi gibi çeşitli bölümlerine destek olacak; e-ticarete ve modaya meraklı, öğrenmeye istekli, motivasyonu yüksek takım oyuncuları arıyoruz.

Başvuru için: CV’lerinizi berk@lidyana.com mail adresine gönderebilirsiniz.