07 Nis

İLAN KAPANDI

Dünya Devi Generali Grubu’nun Uluslararası Kariyerini Çizeceği 20 Gençten Biri Siz Olabilirsiniz 

Bugün dünyada 60’dan fazla ülkede 80 bin çalışanı ile 65 milyon müşterisine sigortacılık ve finansal hizmetler sunan Generali, başlattığı “Generali Global Mezun Programı” kapsamında Grup içerisinde yetiştirilmek üzere dünyadan 20 genci bünyesine dahil ederek onların uluslararası düzeyde kariyer elde etmelerini sağlıyor. 

Dünyanın en büyük 50 şirketinden biri olan Generali başlattığı program için uluslararası profile ve kapsamlı becerilere sahip Ekonomi, Finans, Bilgi-İşlem, Dijital pazarlama ya da sayısal alanlarda (Matematik, İstatistik, vb.) uzmanlaşmış Lisans ve Lisansüstü öğrenciler arıyor. 2015 yılı Eylül ayında başlayacak 8 aylık program 2017 yılı Mart ayında sona erecek. 

Katılımcılar Grubun Faaliyet Gösterdiği 60 Ülkede Rotasyon Bazlı Çalışabilecek 

İtalyan dünya devi Generali Grubu’nun başlattığı “Generali Global Mezun Programı”, Trieste MIB İşletme Fakültesi ile ortaklaşa geliştirilen “Generali MIB Sigorta Uzmanlığı Yönetimi” eğitimlerine katılımı da kapsıyor. Katılımcılar program süresince Assicurazioni Generali Genel Müdürlüğü’nün sözleşmeli çalışanları olacak ve ardından dünyanın her hangi bir yerinde Generali Grubu şirketlerinde işe alınacaklar. 

Başvuru için, adayların  “Generali Global Mezun Programı” için 12 Nisan 2015 Pazar güne kadar başvuru sunumlarını generali.com.tr/global-graduate-program üzerinden tamamlamaları gerekiyor.

GENERALI GLOBAL MEZUN PROGRAMI

GENERALI KÜRESEL MEZUN PROGRAMI HAKKINDA

KİMLER BAŞVURABİLİR?