20 Mar

İş Özeti
Eğitiminize Apple Store’da liderliği deneyimleyerek devam edin. Eğitim, pratik deneyimler ve rehberlik desteğiyle perakende satışın her alanında uzmanlaşacaksınız. Ekibin bir parçası olarak, çevrenizdekilerle işbirliği yapmayı öğreneceksiniz. Bir birey olarak, mağazanızın başarısı üzerinde gerçek bir etkide bulunarak kişisel gelişiminizi daha da ileriye götüreceksiniz. Doğuştan bir liderseniz, Apple Store Lideri Programı kendinizi gösterme fırsatınız olacak. 

Temel Nitelikler
• Üniversite mezunu (Yüksek bir not ortalamasıyla öğrenimini tamamlamış olmak)
• Herhangi bir işte, proje ekibinde veya bir okul kulübünde liderlik yapmış olmak
• Milyonlarca dolarlık, sektör lideri bir perakende operasyonunu yöneten bir ekibe liderlik yapmak için istekli olmak 

İş Tanımı
Bu benzersiz 24 aylık programın ilk yılında, satış mağazalarımızda rotasyonla çeşitli pozisyonlarda çalışacaksınız. İkinci yılda, üst düzey yöneticilerin danışmanlığında ve rehberliğinde liderlik görevlerine odaklanacaksınız. Her görevde çalışırken öğrenecek, kendi deneyiminizi yansıtacak, anladıklarınızı uygulayacak ve ekibinizle paylaşacaksınız. Gözlemlerinizi aktararak, mağazanızda ve tüm dünyadaki mağazalarda pozitif değişiklikleri destekleyeceksiniz. Programı liderlik potansiyelinizi göstererek başarıyla tamamladığınızda ise, temel pazarlarımızın birinde bulunan bir mağazada liderlik pozisyonuna başvurma fırsatınız olacak. 

Ek Nitelikler
• Apple’a ve teknolojiye ilgili, tutkulu olmak
• Çok iyi derecede İngilizce bilgisi. Farklı kültürlerle etkileşim deneyimi (uzun süreli seyahat / okul ya da kurs / work&travel deneyimi) veya ikinci bir dil bilmek tercih sebebidir.
• Programın tüm dünyada başlama tarihi Eylül 2015'tir.
• Esnek çalışma saatlerine uyum sağlamalısınız. Çalışma saatleriniz işin ihtiyaçlarına bağlı olacaktır. 

Bu pozisyona başvurmak için lütfen özgeçmişinize bir ön yazı ekleyin. Ön yazınızda şu soruyu cevaplamanızı rica ederiz: “Bir Apple Store’da başarılı bir lider olmanızı sağlayacak en önemli neden nedir?” 

Başvuru için: EducationtalentTR@apple.com