22 Oca

İLAN KAPANDI

APLUS Enerji Yatırım Danışmanlık Teknoloji ve Ticaret Ltd. Şti. Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen   enerji  şirketlerine  hizmet sunan  bağımsız  bir  danışmanlık ve  teknoloji geliştirme şirketidir. APLUS Enerji, ileri  seviye  ekonometrik  analiz ve matematiksel yaklaşımlarla geliştirilmiş olan yüksek performanslı, şeffaf ve kullanıcı dostu yazılım ürünlerinin yanı sıra periyodik piyasa raporları ve araştırmaları ile OT (Operasyonel  Teknolojiler), IT (Bilişim Teknolojileri) ve müşteri ihtiyaçları arasındaki  boşluğu doldurmayı amaçlamaktadır. APLUS Enerji, uzun ve kısa dönemli elektrik fiyat ve talep tahmini, enerji ticareti optimizasyonu, portföy risk yönetimi konularında Türkiye Elektrik Piyasası’nda yakaladığı pazar payını yurtdışına taşımayı hedeflemektedir.

İş Tanımı
Enerji sektöründe  5 yıldır faaliyet  gösteren danışmanlık firmamızın Danışmanlık Bölümünün Elektrik Dağıtım Şirketlerinden sorumlu biriminde “İş  Analizi  Stajyeri” olarak görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen belirtilen iş tanımlarını yerine getirmesi beklenmektedir:
Elektrik piyasasına yönelik hazırlanan dönemsel raporlara destek olmak
Operasyonel süreçlere ve projelere destek olmak
Dağıtım şirketlerinin IT yatırımlarını (SCADA/DMS/OMS, EAM, GIS, Şebeke Planlama, ERP vb.) incelemek ve proje dahilinde teknik şartname yazım çalışmalarına destek olmak

Aranan Teknik Nitelikler

Aranan Genel  Nitelikler

Diğer Bilgiler

Başvuru için: CV'nizi careers@aplusenerji.com.tr mail adresine gönderebilirsiniz.